Nasze usługi

W studio Pnfoto.pl w Pruszkowie wykonasz ładne zdjęcia biometryczne do dokumentów takich jak dowodu, paszportu, lub prawa jazdy. Estetyczne zdjęcie do CV, legitymacji czy dyplomu lub innego dokumentu. Wykonywane zdjęcia poddajemy retuszowi i jeśli potrzebujesz dodatkowo wersję elektroniczną otrzymasz Gratis na swój e-mail.

foto odbitki Pruszków
Zdjęcia do dokumentów Pruszków

Podobno zdjęcie skończone to zdjęcie na papierze. W naszym laboratorium wykonujemy odbitki i foto wydruki wielkoformatowe oraz foto obrazy. Pracujemy na najwyższej jakości Dry Labach firmy Epson oraz ploterach Epson i Canon zdjęcia drukujemy na wysokiej klasy papierach i płótnach przy użyciu oryginalnych tuszy. Dzięki temu oferowane przez nasze studio zdjęcia i wydruki są najwyższą jakości.

Wykonujemy wszelkie formaty zdjęć zarówno typowe od małych 9×13 do dużych foto wydruków 100x300cm, jak i formaty nietypowe kwadraty czy panoramy. Zdjęcia można zamówić z korektą operatora lub z zerową korekcją tak jak jest przygotowany plik. Odbitki można zamówić wygodnie przy pomocy intuicyjnego kreatora na naszej stronie lub bezpośrednio w studio.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości personalizowanych albumów fotograficznych i budżetowych foto książek. Albumy oprawiamy w okładki z eko skóry lub płótna. Taki elegancki album możemy uzupełnić wsuwanym etui lub drewnianą skrzynką .

foto książki Pruszków
Zdjęcia ślubne Pruszków

Ważną częścią Naszej pracy jest fotografia okolicznościowa. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z oferta fotoreportaży. Oprócz fotografii ślubnej wykonujemy również zlecenia biznesowe z eventów czy konferencji.