Nasze usługi

W Naszym studio w 10min wykonasz zdjęcia do dowodu, prawa jazdy, legitymacji czy dyplomu lub innego dokumentu. Wykonywane u nas zdjęcia poddajemy retuszowi a jeśli potrzebujesz wersję elektroniczną otrzymasz ją Gratis na swój e-mail.

Podobno zdjęcie skończone to zdjęcie na papierze. W naszym laboratorium wykonujemy odbitki i foto wydruki wielkoformatowe foto obrazy. Pracujemy na najwyższej jakości Dry Labach firmy Epson oraz ploterach Epson i Canon zdjęcia drukujemy na wysokiej klasy papierach i płótnach przy użyciu oryginalnych tuszy, dzięki temu oferujemy najwyższą jakość i trwałość odbitek.

Wykonujemy wszelkie formaty zdjęć zarówno typowe od 9×13 do 30×40 jak i formaty nietypowe kwadraty czy panoramy. Zdjęcia można zamówić z korektą operatora lub z zerową korekcją tak jak jest przygotowany plik.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości personalizowanych albumów fotograficznych i budżetowych foto książek. Albumy oprawiamy w okładki z eko skóry lub płótna. Taki elegancki album możemy uzupełnić wsuwanym etui lub drewnianą skrzynką .

Ważną częścią Naszej pracy jest fotografia okolicznościowa. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z oferta fotoreportaży. Oprócz fotografii ślubnej wykonujemy również zlecenia biznesowe z eventów czy konferencji.